test

Buty robocze
W zależności od tego, czy buty robocze są wyposażone w podnosek ochronny czy też nie, rozróżnia się obuwie ochronne lub zawodowe. Obuwie ochronne zgodne z normą EN ISO 20345 z ochroną palców jest stosowane, gdy istnieje ryzyko zranienia wskutek nacisku, wstrząsu lub ostrych przedmiotów. Obuwie zawodowe zgodne z normą EN ISO 20347 jest idealnym towarzyszem, jeśli w miejscu pracy nie ma ryzyka mechanicznego. Wybierz odpowiednie buty dla Twojego miejsca pracy.

Buty robocze: bezpieczeństwo stóp
Podczas pracy na placu budowy, w leśnictwie lub w warsztacie, zawsze ważne jest, aby mieć dobre wsparcie w butach i być odpowiednio chronionym przed ewentualnymi zagrożeniami. Wymagania dotyczące dobrych butów roboczych są więc wysokie.

Masz do wyboru wiele rodzajów butów
Nabywając buty w naszej firmie masz pewność, że nabywasz wysokiej jakości produkt wyprodukowany w Czechach przez firmę z ponad 150 letnim doświadczeniem w produkcji obuwia.
Nowe modele butów Prabos ® łączą komfort z doskonałym dopasowaniem i nowoczesnym wyglądem.

Wygodne buty robocze i atrakcyjne wzornictwo
Mimo, że obuwie ochronne musi przede wszystkim gwarantować niezbędną ochronę, osoba nosząca musi naturalnie również dobrze się w nich czuć . Tutaj w sklepie sklep internetowym Prabos znajdą Państwo obuwie robocze i zawodowe, które są nie tylko wygodne i bezpieczne, ale także lekkie i wizualnie wyglądają atrakcyjnie.

Obsługa klienta w Prabos
Jeżeli masz jakieś wątpliwości, potrzebujesz więcej informacji na temat produktu ? Po prostu zadzwoń do biura obsługi klienta Prabos.