dla tych, którzy nigdy się nie poddają

Buty wojskowe na ekstremalne mrozy (ECWB) do -50 C

Extreme Cold Weather Boot  (ECWB)

Grizzly - buty zimowe dla prawdziwych twardzieli

1

Życie to nieustanna walka również z naturą. W zimie trzeba być przygotowanym  na wszystko — na mróz, śnieg, czasami nawet przy bardzo niskich temperaturach. Aby zapewnić sobie komfort i bezpieczeństwo w tych trudnych warunkach, należy wybrać buty zimowe Grizzly.

Grizzly to buty, które przetrwają wszystko.

Historia zaczyna się od opracowania butów przez Prabos, czeską firmę specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości obuwia. Inżynierowie Prabos ściśle współpracowali z żołnierzami, aby zrozumieć ich potrzeby i stworzyć buty, które mogłyby sprostać wszystkim ich wyzwaniom.

2

Ochrona przed zimnem: Izolacja THERMIUM  zapewnia ciepło do -50°C. – Wodoodporność: Membrana Gore-Tex zapewnia ochronę przed wilgocią. – Antypoślizgowość: Podeszwa zapewnia dobrą przyczepność na śniegu, zachowuje elastyczność  w niskich temperaturach. - Izolacja w wilgotnym środowisku:  Gore-Tex Thermium zapewnia ciepło nawet w warunkach, gdy buty są wilgotne

Kluczowe cechy

3

Buty Grizzly to jedna z rzeczy, która pozwoli Ci przetrwać najcięższe warunki. 

Kosmiczna   izolacja

GRIZZLY na ekstremalne mrozy zostały zaizolowane termicznie za pomocą 3 różnych membran Gore-Tex, w tym tej najnowocześniejszej, wykorzystującej nowatorski materiał o nazwie  Thermium™. Ten model wykorzystuje technologię opracowaną przez agencję NASA – aerożel krzemionkowy, czyli najlżejszy na  świecie,  stały izolator termiczny.

4

Czy izolacja Thermium w butach Grizzly jest naprawdę tak skuteczna, jak się mówi? Odpowiedź brzmi: tak! Przekonaj się sam, obejrzyj film poniżej:

Thermometer

Buty, które pozwalają ci iść dalej. 

White Line

Odkryj swoje granice