Buty robocze

Lekkie, przewiewne buty robocze na lato

obuwie robocze duze rozmiary 48

Prabos to nie tylko solidne buty dla zapalonych podróżników. To także świetnie zaprojektowane i przede wszystkim dopracowane w każdym calu obuwie robocze: na lato i inne pory roku. Jednym z przykładów jest model Boiga S1.

Najgorsza rzecz, która czeka na pracujących latem
Paradoksalnie, nawet bardzo wysoka temperatura nie jest najgorszą rzeczą, jaka może spotkać osoby przebywające wówczas zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i pod gołym niebem.

Dużo bardziej we znaki daje się coś innego: dotkliwe połączenie gorąca z wilgocią. Na szczęście w Prabos znaleźliśmy sposób na to, by zminimalizować skutki letniej aury i skutecznie ulżyć stopom tych, którzy ciężko pracują nawet w sezonie urlopowym.

Jak to zrobiliśmy?

Wprowadziliśmy do naszej oferty buty BOIGA

Letnie buty robocze Boiga Lekkie i przewiewne

Letnie buty robocze BOIGA

Boiga to letnie i oddychające buty robocze S1 na rzepy z podnoskiem kompozytowym lub O1 bez podnoska, wykonane z lekkich i przewiewnych materiałów z dobrą podeszwą  o wysokiej absorpcji energii i rowkami flex ułatwiającymi naturalne rolowanie stopy. Międzypodeszwa z miękkiego PU dobrze amortyzuje i izoluje. Te dobre i przewiewne buty do pracy szczególnie zalecane są na upalne dni a dzięki oddychającym materiałom z których zostały wykonane pocenie się nóg będzie ograniczone. Właściwości antyelektrostatyczne, podeszwa odporna na poślizg SRC. Boiga to dobre buty robocze na co dzień.

7 komentarzy

1) Lekkie buty robocze

Lekkość butom roboczym Boiga zapewnia specjalnie zaprojektowana, ergonomiczna podeszwa. Zastosowane w niej szerokie rowki wspierają naturalny ruch stopy, co ułatwia pracę szczególnie w branżach takich jak samochodowa, w których trzeba przez dłuższy czas przebywać w wyjątkowo niewygodnej pozycji klęczącej.

2) Letnie buty robocze

Boiga to niskie buty robocze na lato, dlatego doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie panuje wysoka temperatura. Zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, w których wykonywane są prace wykończeniowe, jak i na przykład na rusztowaniach postawionych przy mocno nasłonecznionych południowych ścianach budynków.

3) Przewiewne, oddychające obuwie robocze

Letnie buty robocze powinny charakteryzować się wysokim poziomem cyrkulacji powietrza. Dlatego model Boiga wykonaliśmy z lekkich i przewiewnych materiałów, które zapewniają stopom odpowiedni komfort przez wiele godzin pracy w najbardziej nawet upalne i parne dni.

Letnie, przewiewne buty robocze Boiga dostępne są w rozmiarach od 36 do 48. Więcej na ich temat przeczytasz tutaj

oddychające i lekkie buty robocze S1 Boiga na lato kup na https://www.prabos.pl/wp-content/uploads/2019/11/piktogramy-obuwie-ochronne-https://www.prabos.pl/wp-content/uploads/2019/11/collage-1.jpg-robocze-1.jpg.pl

Przewiewne buty robocze z podnoskiem kompozytowym S1 Boiga od producenta Prabos

http://archiwum.ciop.pl/1469.html

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *