Zaoszczędź na darmowej dostawie! od 700 zł

Wymiana – zakup bez ryzyka

Jeżeli okazało się, że zakupiłeś niewłaściwy rozmiar, możesz bezproblemowo wymienić na inny. W tym celu odeślij obuwie na nasz adres wraz z informacją na jaki rozmiar chcesz je wymienić. Adres do zwrotów znajdziesz poniżej.

Zwroty (odstąpienie od umowy)

Dokładamy wszelkich starań, by obuwia produkowane przez firmę Prabos spełniało najbardziej wyśrubowane wymagania klientów. Zdajemy sobie jednak sprawę, że w pojedynczych przypadkach zamówienie może nie spełniać Waszych oczekiwań. I w takich sytuacjach warto dokonać zwrotu zakupionego towaru. Jeżeli uznacie, że to właśnie ten moment, prosimy o wypełnienie formularza zwrotu.

Adres do zwrotów

Przesyłki proszę wysyłać wyłącznie na poniższy adres:

Prabos oddział Polska,
Ul. Fiołkowa 58
55-095 Mirków
tel. 609552616

Reklamacje

Dokładamy wszelkich starań, abyś był zadowolony z naszych produktów. Jeżeli jednak zauważyłeś wadę, prosimy o przesłanie reklamowanej pary wraz z wypełnionym formularzem.

Szanowni Państwo,

Buty przesłane do reklamacji powinny być czyste.
Brudne buty mogą również stwarzać zagrożenie sanitarne dla pracowników. Z tego względu prosimy o wyczyszczenie butów przed ich odesłaniem. Buty, z których odpada błoto, nie mogą być po prostu położone na biurku. Stanowi to zagrożenie dla czystości i porządku w miejscu pracy.
W przypadku, gdy otrzymane buty będą brudne, będziemy zmuszeni odesłać je do nadawcy.
Prosimy o wyrozumiałość i respektowanie zasad reklamacji.

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty podlegają dwuletniej odpowiedzialności sprzedawcy z tytułu niezgodności towaru z umową, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Zgodnie z dyspozycją Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r. poniżej udostępniamy łącze elektroniczne do platformy ODR: http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Konsument może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Chcąc skorzystać z możliwości polubownego rozwiązywania sporów dotyczących zakupów internetowych w naszym sklepie, możesz złożyć swoją skargę np. za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 60 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas  Telefon: +48 18 541 2090 +48 609 552 616 E-mail: ko*****@pr****.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład informacja wysłana pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na adres ko*****@pr****.pl. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną). Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Skutki odstąpienia od umowy W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na w/w adres niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy  w wysokości 14,50 PLN w wypadku przesłania przesyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej i zwrotu kwoty na rachunek bankowy albo kwoty maksymalnie  około 30 zł w wypadku zwykłego przekazu pocztowego i dostawy za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

Życzymy, aby każdy dzień w Nowym Roku był dobrym dniem i okazją do przeżywania pięknych chwil.

Niech każdy krok, jaki zrobicie, będzie krokiem w dobrym kierunku.

 

Wysyłka zamówień

Od 21.12.2023 do 8.1.2024 mamy urlop i inwentaryzację. Zamówienia, które otrzymamy po 17.12.2023, zostaną wysłane w drugim tygodniu stycznia.