Akcesoria

Wygodne, idealnie dopasowane buty to podstawa. Istnieją jednak rzeczy, bez których żadna wyprawa nie może się obyć. Choć wyglądają one niepozornie, zależy od nich bardzo wiele.

Skarpety trekkingowe na lato i zimę z wełny merynosa
To one, jako jedyne, znają buty od podszewki. Dosłownie i w przenośni. Dla tych, którzy kochają wędrówki o wiele dłuższe niż spacery po parku, przygotowaliśmy skarpety trekkingowe. Od tradycyjnych różni je niemal wszystko: chronią przed urazami, odprowadzają wilgoć, amortyzują wstrząsy.

Kremy, pasty, impregnaty do butów trekkingowych i górskich
Co jest największym wrogiem butów? Wilgoć i woda. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć preparatów hydrofobowych. Kremy, impregnaty i pasty do butów do coś, bez czego trudno się obejść.

Sznurowadła do butów wojskowych i trekkingowych
A jeśli już mowa o obchodzeniu. Ile kilometrów można przejść w nieustannie rozwiązujących się butach? Znamy odpowiedź, dlatego dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy sznurowadła, które klasą i jakością dorównują naszemu obuwiu.

Jeśli szukasz wkładki do butów trekkingowych, która wspomoże Twoje pięty w niełatwych starciach z trudnym terenem, sprawdź naszą ofertę.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11