Wygodne, idealnie dopasowane buty to podstawa. Istnieją jednak rzeczy, bez których żadna wyprawa nie może się obyć. Choć wyglądają one niepozornie, zależy od nich bardzo wiele.

Skarpety trekkingowe na lato i zimę z wełny merynosa
To one, jako jedyne, znają buty od podszewki. Dosłownie i w przenośni. Dla tych, którzy kochają wędrówki o wiele dłuższe niż spacery po parku, przygotowaliśmy skarpety trekkingowe. Od tradycyjnych różni je niemal wszystko: chronią przed urazami, odprowadzają wilgoć, amortyzują wstrząsy.

Kremy, pasty, impregnaty do butów trekkingowych i górskich
Co jest największym wrogiem butów? Wilgoć i woda. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć preparatów hydrofobowych. Kremy, impregnaty i pasty do butów do coś, bez czego trudno się obejść.

Sznurowadła do butów wojskowych i trekkingowych
A jeśli już mowa o obchodzeniu. Ile kilometrów można przejść w nieustannie rozwiązujących się butach? Znamy odpowiedź, dlatego dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy sznurowadła, które klasą i jakością dorównują naszemu obuwiu.

Jeśli szukasz wkładki do butów trekkingowych, która wspomoże Twoje pięty w niełatwych starciach z trudnym terenem, sprawdź naszą ofertę.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11