Aktualności i katalogi

Phantom – buty taktyczne, które wpadły jednostkom specjalnym w oko

Czarne buty taktyczne dla policji i ochrony

Rok 2020 przejdzie do historii jako czas, w którym świat dosłownie stanął na głowie. Sytuacja skomplikowała się również u nas, w Prabos. Szczerze mówiąc, nie spodziewaliśmy się takiego obrotu spraw. Zacznijmy jednak od początku.

Phantom – znacznie więcej niż buty do miasta

Kolekcja tych butów była przygotowywana przez wiele miesięcy. Dopracowywaliśmy je w najmniejszych szczegółach.

Planowaliśmy nadać tę tajemniczą, nieco „bojową” nazwę Phantom obuwiu taktycznemu przeznaczonemu do sprawnego pokonywania miejskich przestrzeni.

Pewnego dnia okazało się jednak, że niechcący stworzyliśmy coś znacznie wykraczającego poza nasze pierwotne zamierzenia.

Jak do tego doszło?
Otóż pokazaliśmy model Phantom w czeskiej  Policji, i oni postanowili je od razu solidnie przetestować.

Ich opinie na temat tego modelu były jednak tak pozytywne, że uznaliśmy, że od tej pory mianem Phantom będziemy określali buty dla jednostek specjalnych / dla wojskowych i innych jednostek służb mundurowych.

Jaki z tego morał?
Tworząc buty taktyczne Prabos – nigdy nie idziemy na kompromis. Zawsze dajemy z siebie wszystko. To dlatego tak bardzo doceniają je nie tylko pasjonaci podróżowania po bezdrożach.

Entuzjastyczne oceny wystawiają im również profesjonaliści ze służb mundurowych – osoby, których zdrowie, a czasem nawet życie zależy od jakości używanego sprzętu.

Przeczytaj więcej o butach, których używają profesjonaliści

Buty taktyczne PHANTOM GTX MID

Buty Phantom GTX to wygodne i wytrzymałe buty miejskie i trekkingowe, które sprawdzą się zarówno w mieście, jak i na szlaku. Membrana Gore-Tex zapewnia wodoodporność i oddychalność. Podeszwa Vibram zapewnia doskonałą przyczepność na wszystkich rodzajach powierzchni.

0 komentarzy

 

Wkrótce będziemy mogli pokazać również wysokie buty taktyczne SHADOW

Ekstremalnie wytrzymałe. Stworzone do zadań specjalnych. Dla tych, którzy szukają obuwia w barwach maskujących dostępne w dyskretnym kamuflażu, który przykuwa spojrzenia, choć… czyni buty niewidzialnymi  lub czarne, które sprawdzą się w każdych warunkach i w każdym terenie. Nie rzucają się w oczy.
Po prostu robią swoje. Tak samo jak Ty!

Spider High buty taktyczne pustynne buty taktyczne Prabos czarne do policji widok z boku

 

 

Wysokie skórzane buty taktyczne męskie z membraną, które są najlepszym wyborem dla elitarnych sił, które potrzebują najlepszej wydajności i ochrony w każdej sytuacji. Buty są wykonane z wytrzymałej i elastycznej skóry oraz posiadają wodoodporną i oddychającą membranę. Buty mają łatwy i bezpieczny system sznurowania, mocną i trwałą osłonę palców oraz amortyzującą i stabilną podeszwę.

Buty taktyczne SHADOW HIGH GTX

Shadow High GTX to wygodne i wytrzymałe buty taktyczne z membraną Gore-Tex. Stworzone do zadań specjalnych. Dostępne w dyskretnym kamuflażu lub czarnym kolorze, które sprawdzą się w każdych warunkach i w każdym terenie.

0 komentarzy

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *