Obuwie robocze S3 firmy Prabos

Buty ochronne (robocze) S3 bezpieczeństwo stóp

Podczas pracy na placu budowy, w leśnictwie lub w warsztacie, zawsze ważne jest, aby mieć dobre wsparcie w butach i być odpowiednio chronionym przed ewentualnymi zagrożeniami. Wymagania dotyczące dobrych butów roboczych są więc wysokie.
Pracownicy pracujący na zewnątrz, są poddani niebezpieczeństwom a jednym z najczęstszych urazów stóp jest przebicie  podeszwy przez gwóźdź lub inny ostry przedmiot  oraz  przecięcie. Z tego względu muszą nosić  specjalne, wytrzymałe obuwie ochronne S3. Podstawowym elementami w tego rodzaju obuwia jest wkładka antyprzebiciowa oraz podnoskek

Najlepszą ochroną przed tego rodzaju urazami jest zamontowana wewnątrz buta wkładka antyprzebiciowa, często stalowa stalowa, kótra wypierana jest jednak coraz częściej przez wkładki z Kevlaru, co zapewnia niższą wagę oraz większą elastyczność obuwia a co za tym idzie wyższy komfort pracy. Wszystkie wkładki abyprzebiciowe posiadają wytrzymałości na przebicie o sile 1100 N.

Innym nie mniej istotnym elementem konstrukcji obuwia roboczego jest podnosek stalowy, chroniący przed urazami palców z energią do 200 J.  W tym wypadku również coraz częściej stosuje się podnoski z kompozytu, chroniące przed uderzeniami z energią do 200 J.  Nowoczesne materiały kompozytowe zapewniają niższą wagę.

Pym z najczęstszych urazów stóp na jaki narażony jest pracownik j lub otarcie.  Ponadto, zagrożenie mogą stanowić śliskie i nierówne powierzchnie. W przypadku tego typu niebezpieczeństwa buty ochronne muszą być wyposażone w odpowiednie, „otwarte” po stronie zewnętrznej urzeźbienie spodów oraz powinny być wykonane z poliuretanu lub kauczuku.

Masz do wyboru wiele rodzajów butów

Nabywając buty w naszej firmie masz pewność, że nabywasz wysokiej jakości produkt wyprodukowany w Czechach przez firmę z ponad 150 letnim doświadczeniem w produkcji obuwia.
Nowe modele butów Prabos ® łączą komfort z doskonałym dopasowaniem i nowoczesnym wyglądem.

Wygodne buty robocze i atrakcyjne wzornictwo

Mimo, że obuwie ochronne musi przede wszystkim gwarantować niezbędną ochronę, osoba nosząca musi naturalnie również dobrze się w nich czuć . Tutaj w sklepie sklep internetowym Prabos znajdą Państwo obuwie robocze i zawodowe, które są nie tylko wygodne i bezpieczne, ale także lekkie i wizualnie wyglądają atrakcyjnie.

Obsługa klienta w sklepie internetowym  Prabos

Jeżeli masz jakieś wątpliwości, potrzebujesz więcej informacji na temat produktu ? Po prostu zadzwoń do biura obsługi klienta Prabos.

Aktualnie dostępne modele butów bezpiecznych w  klasie S3