Buty wojskowe i taktyczne Prabos Hero

Buty wojskowe i taktyczne
letnie i zimowe, wysokie oraz niskie

Prabos to specjaliści od obuwia przeznaczonego dla największych twardzieli w Polsce. To z myślą o nich powstają coraz to nowe modele letnich i zimowych butów wojskowych i taktycznych. Nie musisz być jednak zawodowym żołnierzem, ani członkiem elitarnych służb mundurowych, żeby w  praktyce przekonać się, jak bardzo obuwie tego rodzaju jest przydatne w ekstremalnych sytuacjach. Buty produkowane przez Prabos to połączenie trzech charakterystycznych cech:

Po pierwsze – PROSTOTY. Obuwie wojskowe to nie efekciarski gadżet dla dużych chłopców. Każdy element ma do spełnienia tutaj konkretną misję. Nie ma tu nic, co byłoby zbędne, ponieważ w trudnym terenie każdy niepotrzebny gram z czasem waży coraz więcej.

Po drugie – NIEZAWODNOŚCI. Od zimowych i letnich butów wojskowych oczekuje się przede wszystkim pewności, że nie zawiedzie ono w chwili próby. Każda armia jest przecież tak silna, jak mocne jest jej najsłabsze ogniwo. W Prabos doskonale o tym wiemy, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, by nasze buty zasługiwały na miano najbardziej niezawodnego elementu.

I po trzecie – JAKOŚCI. To coś, z czym nigdy nie dyskutujemy. Nasze obuwie wojskowe (zimowe i letnie) jest od początku do końca zaprojektowane z myślą o tym, by przetrzymało wielokrotnie więcej niż to konieczne i bez porównania dłużej niż trwa jakakolwiek gwarancja.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 35

camouflage
czarny
czarny spider

Półbuty taktyczne Phantom Low GTX

795,00 
camouflage
czarny
czarny spider
brązowy

Miejskie buty taktyczne PHANTOM GTX MID

890,00 
czarny
brązowy

NOMAD MID buty taktyczne za kostkę

734,00 
camouflage
czarny
brązowy

NOMAD HIGH

814,00 
camouflage
czarny
brązowy

VAGABUND ANKLE

735,00 
szary
camouflage
czarny

BEAST ANKLE

780,00 783,00 
szary
camouflage
czarny

BEAST LOW

540,00 
camouflage
czarny
brązowy

Buty outdoorowe DRAGO

735,00 

Wysokie buty taktyczne i wojskowe od Prabos są jak żołnierze sił specjalnych: skutecznie chronią, kiedy trzeba i pomagają zdobyć cel, nawet jeśli znajduje się on poza zasięgiem ludzkich możliwości. To buty nie tylko dla służb mundurowych.
U nas kupisz buty wojskowe i taktyczne nowe i oryginalne czyli kontraktowe