BUTY WOJSKOWE I TAKTYCZNE

letnie i zimowe, wysokie oraz niskie

Prabos to specjaliści od obuwia przeznaczonego dla największych twardzieli w Polsce. To z myślą o nich powstają coraz to nowe modele letnich i zimowych butów wojskowych i taktycznych. Nie musisz być jednak zawodowym żołnierzem, ani członkiem elitarnych służb mundurowych, żeby w  praktyce przekonać się, jak bardzo obuwie tego rodzaju jest przydatne w ekstremalnych sytuacjach. Buty produkowane przez Prabos to połączenie trzech charakterystycznych cech: Po pierwsze – PROSTOTY. Obuwie wojskowe to nie efekciarski gadżet dla dużych chłopców. Każdy element ma do spełnienia tutaj konkretną misję. Nie ma tu nic, co byłoby zbędne, ponieważ w trudnym terenie każdy niepotrzebny gram z czasem waży coraz więcej.

Po drugie – NIEZAWODNOŚCI. Od zimowych i letnich butów wojskowych oczekuje się przede wszystkim pewności, że nie zawiedzie ono w chwili próby. Każda armia jest przecież tak silna, jak mocne jest jej najsłabsze ogniwo. W Prabos doskonale o tym wiemy, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, by nasze buty zasługiwały na miano najbardziej niezawodnego elementu.

I po trzecie – JAKOŚCI. To coś, z czym nigdy nie dyskutujemy. Nasze obuwie wojskowe (zimowe i letnie) jest od początku do końca zaprojektowane z myślą o tym, by przetrzymało wielokrotnie więcej niż to konieczne i bez porównania dłużej niż trwa jakakolwiek gwarancja.

Wysokie buty taktyczne i wojskowe od Prabos są jak żołnierze sił specjalnych: skutecznie chronią, kiedy trzeba i pomagają zdobyć cel, nawet jeśli znajduje się on poza zasięgiem ludzkich możliwości. To buty nie tylko dla służb mundurowych.
U nas kupisz buty wojskowe i taktyczne nowe i oryginalne czyli kontraktowe

Wyświetlanie 1–12 z 41 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 41 wyników