Wojskowe

Co to są buty wojskowe?

To obuwie, które musi być wytrzymałe jak czołg, lekkie jak rewolwer, zwinne jak myśliwiec i wodoodporne jak łódź podwodna. Musi zapewniać komfort wszędzie tam, gdzie o jakiejkolwiek wygodzie nie ma mowy: w ekstremalnie niegościnnym terenie i w miejscach, w których cywilne buty odmawiają posłuszeństwa.

Jak zbudowane są buty wojskowe?

Jakość, prostota, niezawodność. To najkrótszy opis buta wojskowego Prabos. Jakość, bo w tej sprawie nigdy nie idziemy na najmniejszy kompromis. Prostota, bo w najtrudniejszych sytuacjach to ona decyduje o zwycięstwie. I niezawodność, bo tego wymagają od nas ci, którzy chcą podążać tam, gdzie rzuci ich los.

Jak wybrać buty wojskowe?

Zwróć uwagę na detale, bo w krytycznej sytuacji to one uratują Cię przed porażką: na montaż podeszwy, sposób sznurowania czy stopień nieprzemakalności skóry. Spójrz także, ile ważą takie buty wojskowe. Podczas długiego marszu każdy gram będzie przekładał się na dodatkową kroplę potu. Tutaj, wybór bardziej niż zwykle, musi zostać dokładnie przemyślany. Od niego będzie zależało znacznie więcej niż tylko Twój komfort.

Buty wojskowe

Wyświetlanie 1–12 z 37 wyników