Buty taktyczne męskie i damskie: wybierz idealny model dla siebie


Buty taktyczne to niezbędny element wyposażenia dla każdego, kto szuka wytrzymałych i wygodnych butów, które sprawdzą się w każdych warunkach. Idealnie nadają się dla służb mundurowych, outdoorowców i osób, które cenią sobie wygodę, bezpieczeństwo i wytrzymałość

Wyświetlanie wszystkich wyników: 34

camouflage
czarny
czarny spider

Buty taktyczne Phantom Low GTX

789,00 
camouflage
czarny
czarny spider
brązowy

Buty taktyczne PHANTOM GTX MID

889,00 
czarny
brązowy

Buty taktyczne NOMAD MID

739,00 
camouflage
czarny
brązowy

Buty taktyczne VAGABUND ANKLE

739,00 
szary
camouflage
czarny

Buty taktyczne BEAST ANKLE

789,00 
szary
camouflage
czarny

Buty taktyczne BEAST LOW niskie

539,00 
brązowy

Buty taktyczne DRAGO

739,00 

Buty wojskowe i taktyczne Prabos Hero

Buty wojskowe i taktyczne
letnie i zimowe, wysokie oraz niskie

Prabos to specjaliści od obuwia przeznaczonego dla największych twardzieli w Polsce. To z myślą o nich powstają coraz to nowe modele letnich i zimowych butów wojskowych i taktycznych. Nie musisz być jednak zawodowym żołnierzem, ani członkiem elitarnych służb mundurowych, żeby w  praktyce przekonać się, jak bardzo obuwie tego rodzaju jest przydatne w ekstremalnych sytuacjach. Buty produkowane przez Prabos to połączenie trzech charakterystycznych cech:

Po pierwsze – PROSTOTY. Obuwie wojskowe to nie efekciarski gadżet dla dużych chłopców. Każdy element ma do spełnienia tutaj konkretną misję. Nie ma tu nic, co byłoby zbędne, ponieważ w trudnym terenie każdy niepotrzebny gram z czasem waży coraz więcej.

Po drugie – NIEZAWODNOŚCI. Od zimowych i letnich butów wojskowych oczekuje się przede wszystkim pewności, że nie zawiedzie ono w chwili próby. Każda armia jest przecież tak silna, jak mocne jest jej najsłabsze ogniwo. W Prabos doskonale o tym wiemy, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, by nasze buty zasługiwały na miano najbardziej niezawodnego elementu.

I po trzecie – JAKOŚCI. To coś, z czym nigdy nie dyskutujemy. Nasze obuwie wojskowe (zimowe i letnie) jest od początku do końca zaprojektowane z myślą o tym, by przetrzymało wielokrotnie więcej niż to konieczne i bez porównania dłużej niż trwa jakakolwiek gwarancja.

Wysokie buty taktyczne i wojskowe od Prabos są jak żołnierze sił specjalnych: skutecznie chronią, kiedy trzeba i pomagają zdobyć cel, nawet jeśli znajduje się on poza zasięgiem ludzkich możliwości. To buty nie tylko dla służb mundurowych.
U nas kupisz buty wojskowe i taktyczne nowe i oryginalne czyli kontraktowe