Buty strażackie specjalne

“Chcesz, aby Twoje buty strażackie zapewniły Ci maksymalne bezpieczeństwo? Wybierz produkty z naszej oferty, Model VESUV albo PREOTECTOR ! Produkowane przez nas buty w zakładzie w Czechach są wykonane z najwyższej jakości materiałów i spełniają wszystkie wymagania norm bezpieczeństwa.

Nie pozwól, aby Twoje buty były Twoją słabą stroną! Zamów już dziś buty strażackie i ciesz się bezpieczeństwem podczas swojej służby.”

Projektowanie obuwia dla strażaków nie jest rzeczą łatwą. Buty takie narażone są nie tylko na kontakt z żywym ogniem i bardzo wysoką temperaturą. Równie często stykają się z wodą i substancjami zagrażającymi zdrowiu, a nawet życiu. To dlatego każdy element takiego specjalistycznego obuwia musi chronić użytkownika przed czyhającym na niego niebezpieczeństwem.

Buty strażackie wyposażamy w podeszwy odporne na temperaturę, wyściółkę odporną na bakterie czy w membrany zamykające dostęp substancjom chemicznym i biologicznym. Buty strażackie  dla PSP i OSP  wyposażone są w rozwiązania, które doceni każdy, kto choć raz brał udział w akcji ratunkowej.

Polecane buty strażackie bojowe : DEMON IV i VESUV

Zadaniem butów strażackich jest zapewnienie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. A jeśli przy okazji są one lekkie i komfortowe, to bez cienia przesady można wtedy stwierdzić, że są bliskie ideału. Właśnie takie buty strażackie znaleźć możesz w ofercie Prabos. Zastosowaliśmy w nich elementy, które skutecznie wspierają jednostki bojowe straży pożarnej w walce z każdym żywiołem:
• skórę żaroodporną,
• wyściółkę antyelektrostatyczną,
• niepalne nici i sznurowadła,
• metalową wkładkę antyprzebiciową,
• stalowy podnosek,
• membrany Gore-Tex chroniące przed zagrożeniem biologicznym,
• system odprowadzający nadmiar wilgoci z wnętrza buta
• i wiele innych.

Buty strażackie to nie tylko sprzęt, to także symbol Twojej służby.
Wybierz buty, które będą Ci towarzyszyć przez lata i pomogą ratować życie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Buty strażackie są nieodłącznym elementem wyposażenia strażaków, zapewniając im nie tylko ochronę, ale również wygodę i komfort podczas intensywnych akcji gaśniczych.