Co to są buty taktyczne?
Buty taktyczne to prawdziwi komandosi wśród obuwia. Wyposażone są we wszystko, co stanowi o Twojej przewadze w terenie: wodoodporne membrany, podeszwy ze zwiększoną przyczepnością, cholewki z oddychającej skóry, międzypodeszwy izolujące od ciepła i zimna oraz wyprofilowane wnętrza, które chronią stopę przed kontuzjami. To dlatego lekkie buty taktyczne policja, grupy specjalne i ochroniarze wykorzystują podczas swojej codziennej pracy – bo zapewniają im wygodę poruszania się nawet po najtrudniejszym terenie.
Co to jest taktyka?

To umiejętność przewidywania zagrożeń i osiągania zamierzonych celów. To zdolność wykorzystywania przeciwności tak, by działały na naszą korzyść. To cecha wszystkich policjantów, ochroniarzy, członków grup specjalnych, ASG i wszystkich tych, którzy muszą wiernie trwać na swoich posterunkach. Bez względu na okoliczności i przeciwności, z jakim się spotykają.

Jakie wybrać lekkie buty taktyczne?
Odpowiedź jest prosta. Potraktuj obuwie jako swego rodzaju broń dającą Ci przewagę nad przeciwnikiem. Niezależnie od tego, z jakimi zadaniami musisz się na co dzień zmagać. Wybierz buty taktyczne na lato. Buty, dzięki którym osiągniesz więcej. Znacznie więcej.
Sprawdź nasze letnie buty taktyczne do zadań specjalnych — w nich żadna sytuacja już Cię nie zaskoczy!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 26

camouflage
czarny
czarny spider

Buty taktyczne Phantom Low GTX

789,00 
camouflage
czarny
czarny spider
brązowy

Buty taktyczne PHANTOM GTX MID

889,00 
czarny
brązowy

Buty taktyczne NOMAD MID

739,00 
camouflage
czarny
brązowy

Buty taktyczne NOMAD HIGH

819,00 
camouflage
czarny
brązowy

Buty taktyczne VAGABUND ANKLE

739,00 
szary
camouflage
czarny

Buty taktyczne BEAST ANKLE

789,00 
szary
camouflage
czarny

Buty taktyczne BEAST LOW niskie

539,00 
camouflage
czarny
brązowy

Buty taktyczne DRAGO

739,00