Co to są buty wojskowe?
To obuwie, które musi być wytrzymałe jak czołg, lekkie jak rewolwer, zwinne jak myśliwiec , wodoodporne jak łódź podwodna i odporne na niskie temperatury jak Grizzly – zimowe buty wojskowe. Musi zapewniać komfort wszędzie tam, gdzie o jakiejkolwiek wygodzie nie ma mowy: w ekstremalnie niegościnnym terenie i w miejscach, w których cywilne buty odmawiają posłuszeństwa.
Jak zbudowane są buty wojskowe?
Jakość, prostota, niezawodność. To najkrótszy opis buta wojskowego Prabos. Jakość, bo w tym względzie nigdy nie idziemy na najmniejszy kompromis. Prostota, bo w najtrudniejszych sytuacjach to ona decyduje o zwycięstwie. I niezawodność, bo tego wymagają od nas ci, którzy chcą podążać tam, gdzie rzuci ich los.
Jak wybrać buty wojskowe?
Zwróć uwagę na detale, bo w krytycznej sytuacji to one uratują Cię przed porażką: na montaż podeszwy, sposób sznurowania czy stopień nieprzemakalności skóry. Przyglądnij się także wadze buta. Podczas długiego marszu każdy gram będzie przekładał się na dodatkową kroplę potu.
Prezentowane tutaj buty wojskowe są butami kontraktowymi, które dostarczamy do Sił Zbrojnych w różnych krajach. Nie są więc to buty “wojskowe” tylko z nazwy czy wyglądu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6