Aktualności i katalogi

Buty trekkingowe na co dzień

 

Już niedługo zaprezentujemy Wam buty, które pokochacie od pierwszego wejrzenia. Buty, z którymi zaprzyjaźnicie się od pierwszego założenia. Buty, w których dotrzecie do nawet najbardziej niedostępnych rejonów swojego… miasta!

Czarne buty trekkingowe do miasta z GTX

Czerń: kolor, który nie rzuca się w oczy, doskonale podkreślając przy tym walory wizualne buta.

Już wkrótce poznacie City Explorer, czyli czarne buty trekkingowe do chodzenia po mieście. Zobaczycie z bliska model, w którym od poniedziałku do piątku można wybrać się do pracy i zadać tam nimi szyku, a w weekend – wyskoczyć samemu albo ze znajomymi w lekki teren, żeby podładować swoje akumulatory.

Aktualizacja wpisu 04.2021 – buty trekkingowe do miasta już dostępne!

 

City Explorer to miejskie buty trekkingowe gtx. Oznacza to, że nie robią na nich najmniejszego wrażenia żadne nieoczekiwane kałuże, błota czające się na poboczach czy inne podmokłe niespodzianki. Dzięki membranie Gore-Tex, powietrze wewnątrz buta może swobodnie cyrkulować. W efekcie stopa zawsze pozostaje komfortowo sucha.

Skórzane buty do miasta i w góry ze skóry nubukowej hydrofobowej i do tego jeszcze membrana Gore-Tex.

Skórzane buty do miasta i w góry ze skóry nubukowej hydrofobowej i do tego jeszcze membrana Gore-Tex.

 

 

 

Podeszwa Vibram w City Explorer - w butach do miasta i w góry

Nowa podeszwa Vibram wykonana z materiału o trzech gęstościach. Dolna część z gumy odpornej na ścieranie i o bardzo dobrych właściwościach antypoślizgowych. Warstwa środkowa z miękkiego poliuretanu ma zapewnić bardzo dobrą amortyzację i izolację od zimna w zimie. Na górze szkielet z PU, który stabilizuje stopę i zapobiega skręceniom. Podeszwa wykonana przez firmę Vibram indywidualnie dla naszej firmy.

 

 

Również górskie szlaki nie będą im obce

 

Skórzane, wodoodporne buty trekkingowe do miasta City Explorer sprawdzą się zarówno jesienią, kiedy z nieba oprócz deszczu pada również mokry, ciężki śnieg, jak i wiosną, kiedy to na chodnikach zalega jeszcze gdzieniegdzie nieprzyjemna warstwa pośniegowego błota zmieszanego ze zużytą solą.

 

Buty trekkingowe na codzień

Buty te jak widać doskonale sprawdzają się nie tylko w mieście ale również w górach i to nie tylko latem ale również zimą.

 

Świetnie sprawdzą się zarówno na co dzień i na wypad za miasto

Seria Urban to dobre obuwie zarówno na wycieczki po łatwych szlakach jak i zwiedzanie miast

 

Podsumowując, City Explorer to idealna propozycja dla tych, którzy żyjąc w zatłoczonym mieście, po cichu marzą o tym, by móc poczuć frajdę rodem z podróżniczego szlaku.

 

 

CITY EXPLORER na mokre i zaśnieżone drogi w mieście

CITY EXPLORER od Prabos naturalnie 🙂

 

CITY EXPLORER buty trekkingowe do miasta dostępne od II kwartału 2020 roku.

Buty trekkingowe na co dzień do miasta

Nowa kolekcja 2020 butów trekkingowych na co dzień do miasta jest już niemal gotowa.

Update: 20.03

Obuwie posiada certyfikat zgodności z normą EN ISO 20347, co oznacza, że można je stosować w zakładach pracy jako obuwie robocze zawodowe.

  1. Obuwie robocze zawodowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *