Opublikowano Dodaj komentarz

Inwestujemy w nowe technologie

podwszwy wojskowe trójgęstościowe. Nowa inwestycja w firmie Prabos

do produkcji podeszew do butów trekkingowych i wojskowych. Nowa inwestycja w wysokości prawie 1 mln EUR w naszej firmie.

Pod koniec styczna uruchomiliśmy nową 24 stanowiskową wtryskarkę do bezpośredniego wtrysku  podeszew. Urządzenie to pozwala na formowanie podeszwy o 3 różnych gęstościach bezpośrednio na cholewce. Ten ambity i innowacyjny projekt przeszedł już szereg surowych testów i umożliwia zautomatyzowanie procesu produkcji oraz montaż podeszwy Vibram połączonej z materiałami o różnych gęstościach, co gwarantuje wysoką antypoślizgowość, komfort i absolutną stabilność. Trójgęstościowa podeszwa tego obuwia jeszcze lepiej amortyzuje każdy krok i skutecznie izoluje od zimna i gorąca. Zastosowanie gumy i nowych tworzyw zabezpieczy podeszwy przed ścieraniem i zwiększy właściwości antypoślizgowe. Jest to również najbardziej trwałe i szczelne połączenie podeszwy buta z cholewką. Nowa technologia znajdzie zastosowanie przede wszystkim podczas produkcji butów wojskowych i butów taktycznych dla policji.

Jest to wzorowe połączenie naszej 150 letniej tradycji w produkcji obuwia z najnowocześniejszą dostępną technologią producenta wtryskarek firmy STEMMA.

 

Amortyzujące buty taktyczne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *